O nás

Home / O nás

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006. Poskytujeme služby ohľadom dodávky a montáže elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, výpočtovej techniky, elektroinštalácií a dodávky a montáže satelitných systémov. Za toto obdobie sme vykonali mnoho montáží u fyzických osôb, ako aj u právnických subjektov, čím sme si získali mnoho spokojných klientov.
Spokojnosť našich klientov je dosiahnutá dodávkou kvalitných komponentov, montážou komponentov školenými technikmi, vykonávaním kvalitnej a rýchlej montáže a prístupom ku klientovi. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, snažíme sa vyhovieť všetkým jeho požiadavkám a poradiť mu s najlepším riešením.

Technici vykonávajúci montážne práce majú všetky školenia odbornej spôsobilosti. Taktiež pravidelne navštevujú školenia výrobcov zabezpečovacej a kamerovej techniky čo im dopĺňa ich znalosti o stále rýchlejšie sa vyvíjajúcej techniky. Absolvovaním školenia získavajú certifikáty a vyššie odborné skúsenosti.

Taktiež naša firma sa zaoberá vyšívanou reklamou, vyšívané logo je elegantný spôsob ako sa zviditeľniť a odlíšiť pri prezentácii firmy alebo výrobku. Základom výšivky je predloha – logo vašej firmy, menovka, iniciály atď., vyšívací program, podkladový materiál a samotné strojové vyšívanie.

Od roku 2009 má naša spoločnosť pridelenú Licenciu od Krajského riaditeľstva policajného zboru na prevádzkovanie technickej služby bezpečnostných systémov ( dodávka, montáž , servis bezpečnostných a kamerových systémov).

 
Certifikáty